Koltuk Takımları : 900,00 TL
Oturma Grupları  : 900,00 TL
Kanepe-Çekyat (Adet)
: 400,00 TL
Yatak (Tek Kişilik) : 400,00 TL
Yatak (Çift Kişilik) : 500,00 TL
Sandalye (Adet) : 150,00 TL
  :  

Koltuk temizleme ve kanepe temizliği hanımların evde en çok önem verdikleri işlerden birisidir. Evde dikkat çeken oturma grupları, temiz olduğunda ev daha düzenli ve ferah görünür. Gerek oturma odalarının gerekse de salonların en önemli, en vazgeçilmez eşyalarından biri oturma grupları ve koltuklardır. Evde en çok kullanılan, üzerinde en çok vakit geçirilen eşyalardan biri olan koltuk takımları zamanla kirlenir ve üzerinde lekeler oluşabilir.

Koltuk temizliği, her ne kadar sık sık yapılsa da zamanla oluşan lekelerin yer etmesi sebebiyle tamamen hijyenik bir görünüm elde edilemeyebilir. Özellikle de açık renk koltuklara sahipseniz oturma grubu temizliği çok daha zahmetli ve zor olabilmektedir. Koltuk temizliğinde püf noktalara dikkat etmek son derece önemlidir. Pek çok kişinin “koltuklarımı neyle temizlemeliyim?” diye araştırmalar yaptığına tanık oluruz. “Kirlenen koltuk nasıl temizlenir, koltuklar ne ile silinir?” sorularına pek çok farklı cevap vardır. Ancak evde kanepe koltuk temizliği yapmak son derece risklidir. Kulaktan dolma bilgiler, kullanılan yanlış ürünler ile yanlış koltuk temizleme yöntemleri maalesef kanepe ve koltuklarınızdaki lekelerin daha derine nüfuz etmesine yol açabilir. Bununla birlikte koltuk renginin değişmesi, koltukta renk açılmaları gibi durumlar da oluşabilecek diğer olumsuzluklar arasında yer alabilir. Tüm bunlar koltuklarınızın kullanım ömrünü azaltır. Öyleyse koltuk ve kanepe temizliği konusunda profesyonel destek almak en doğrusu olacaktır.

Koltuk ve kanepe temizliğinde püf noktalardan biri ürünün kumaşına, türüne göre temizlik ürünleri ve yöntemleri seçmektir. Koltuk yıkama sırasında kullanılan ürünlerin doğru seçilmesi gerçekten de en önemli etkenlerden biridir. Herkes tertemiz, parlak ve ilk günkü gibi görünen koltuk takımlarına sahip olmak ister. “Beyaz koltuk nasıl temizlenir, deri koltuk nasıl temizlenir?” gibi sorularınız artık bizimle doğru cevabı buluyor!

Profesyonel koltuk temizleme işi şansa bırakılacak bir iş değildir! Antalya koltuk temizleme firmalarından biri olan Akdeniz Halı Temizleme olarak, tüm farklı kanepe, oturma grubu, koltuk takımı temizliğinizi gerçekleştiriyoruz. Profesyonel koltuk yıkama makinelerimiz ve işinde uzman çalışanlarımız ile memnuniyetinizi garanti ediyoruz. Ürünlerin kumaşına göre seçilen ürünlerimiz ve kullandığımız uygun yöntemler sayesinde koltuklarınız hem tertemiz olur hem de renk atması, leke oluşması, renk karışması gibi can sıkıcı durumlarla karşı karşıya kalmazsınız.

Üstelik sadece kanepe temizleme ve koltuk takımı temizleme işlemlerini değil; yatak temizleme ve sandalye temizleme işlemlerinizi de aynı özen ile gerçekleştiriyoruz. Sandalye temizliği de tıpkı kanepelerin ve koltukların temizliği gibi özen ister. Sandalyelerin temizliğinde lekelerin türünü, ürün üzerinde kullanılan kumaşın özelliğini ayırt etmek ve bu doğrultuda ürün seçimi yapmak en doğrusu olacaktır. “Kumaş sandalye nasıl temizlenir, deri sandalye lekesi nasıl çıkar?” gibi sorular evde temizliğe dikkat eden herkesin aklına takılan sorulardır. Özellikle misafirlerin ağırlanmasında ve yemek sofralarında kullanılan sandalyelerin temizliğini, firmamızda yaptırarak hem gerçek anlamda bir hijyen elde etmiş olursunuz, hem de ürünlerinizin kullanım ömrünü artırmış olursunuz.

Yatak temizleme Antalya’da gerçekten zor olabilmektedir. Nemli hava koşulları evde yatak temizliğini zahmetli ve zor bir hale getirmektedir. Yatak temizliğinde püf noktalara dikkat etmediğinizde yatakta küf oluşumu, kötü koku oluşumu gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmanız mümkün olmaktadır. İşte bu nedenle firmamızda profesyonel yatak temizliği işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Akdeniz Halı Temizleme ile evleriniz temizlik kokacak, evinizdeki temizliği hissedeceksiniz!

Koltuk temizleme fiyatları, yatak temizleme fiyatları ve farklı hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Önceliğimiz kalite, üstün hizmet vermek ve memnuniyetinizi kazanmak!

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Akdeniz Halı Temizleme fabrikasında halılarınız yanı sıra yatak ve yorgan temizliği, koltuk ve kanepe temizliği gibi işlemleriniz de özenle gerçekleştirilir. Evde gerçek manada bir temizlik için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız!

Uzman Personel

Tüm Personellerimiz Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Zamanında Teslimat & Teslim Alma

Söz Verdiğimiz Saat ve Tarihte Kapınızdayız