Milas halısı ve Kars halısı çeşitleri Türk el halıcılığında son derece önemli bir yere sahiptir. Yöresel ve kendine özgü desenleri ile evleri süsleyen bu yün halılar, günümüz ev dekorasyonlarında tercih ediliyor. Ancak el dokuma halılarda kullanılan kök boya veya kimyasal boya su ile temas etmesi durumunda çözülebilir ve renkler birbirine karışabilir. Özellikle Milas halı temizliği esnasında görülmesi en muhtemel sorunlardan biri renklerin birbirine karıştırılmasıdır. Aynı şekilde Kars el dokuma halılarının güvenilir koşullarda ve alanında uzman, profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekir.

 El dokuma yün halı yıkama işlemleriniz, tarafımızca son derece profesyonel biçimde gerçekleştirilmektedir.  Milas halı yıkama ve Kars halısı yıkama işlemini evde kendiniz yapmaya çalıştığınızda ya da profesyonel olmayan halı yıkama yerlerinde yaptırdığınızda geri dönüşümü olmayan sorunlarla karşılaşabilirsiniz. El dokuma yün halı yıkama işlemi sırasında uygun şampuanların kullanılması ve işlemlerin doğru ve uzman kişilerce yapılması gerekir. Geleneksel halı kültürünün en önemli parçalarından biri olan Milas el dokuma halılarınızı ve Kars dokuma halısı çeşitlerinizi uzun yıllar boyunca ilk günkü haliyle kullanabilmek için Antalya’da halı yıkama fabrikası olarak bilinen Akdeniz Halı Temizleme’yi tercih edebilirsiniz.

Antalya halı fiyatları pek çok faktöre göre değişiklik gösterir. Firmamızda halı yıkama fiyatları belirlenirken halıların cinsi, metrekaresi, mevcut durumu ön planda olmaktadır. “Halılarımı yıkatmak istiyorum” diyorsanız, ancak güvenilir bir yer arayışındaysanız Akdeniz Halı yıkama iletişim numaralarından bize ulaşabilir ya da online halı yıkama sitemizden bize başvurabilirsiniz. En iyi halı yıkama firması olmanın gururunu bize yaşattığınız ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tüm halılarınız özenle temizlenir, yıkanır ve tertemiz olarak sizlere teslim edilir. Memnuniyetiniz bizim için değerlidir.

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Akdeniz Halı Temizleme fabrikasında halılarınız yanı sıra yatak ve yorgan temizliği, koltuk ve kanepe temizliği gibi işlemleriniz de özenle gerçekleştirilir. Evde gerçek manada bir temizlik için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız!

Uzman Personel

Tüm Personellerimiz Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Zamanında Teslimat & Teslim Alma

Söz Verdiğimiz Saat ve Tarihte Kapınızdayız