Halılar, evlerin en sık kullanılan ve dolayısıyla da en sık kirlenen, lekelenen eşyalarından biridir. Pek çok hanımın halı kirlenmesinden, halı tozlanmasından ya da halı lekelenmesinden şikayet ettiğine tanık olmuşuzdur. Ve tüm bu sorunların ortak çözüm noktası “halı yıkatmak istiyorum” cümlesi olmaktadır. Halıların temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler oldukça fazladır. Halı bakımı ve temizliğinde en önemli hususlardan biri halının cinsine göre temizlik yapmak ve cinsine, dokusuna uygun ürünler kullanmaktır. Eğer evinizde deco halı ya da step halı kullanıyorsanız; “step halı nasıl temizlenir, deco halı nasıl temizlenir?” sorularının aklınıza takılması son derece normaldir.

Step halıların temizliğinin de bakımının da düzenli olarak yapılması gerekir. Modern görünümleriyle de pek çok kişi tarafından tercih edilen bu tarz halıların uzun tüyleri arasına kirlerin, zararlı mikroorganizmaların ve tozların birikmesi sağlık açısından hiç de hijyenik bir durum değildir. Uzun tüylü halıların temizliğinde toz alma oldukça önemli bir aşamadır. Step halıların yıkanması sırasında eğer özenli davranılmaz ise halının astardan ayrılması, halının yumuşak ve narin dokusunun zarar görmesi, halı tüylerinin keçeleşmesi gibi sorunlar görülebilir. Eğer “profesyonel halı yıkama nasıl yapılır?” diye merak ediyor ve halılarınızı güvenilir ellere teslim etmek istiyorsanız Akdeniz Halı Temizleme olarak Antalya’da ün salmış olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Tüm halılarınız tozlarından uygun bir biçimde arındırıldıktan sonra otomatik halı yıkama makineleri ile yıkanır. Halı yıkama işlemi gibi halıların durulanması, kurutulması, havalandırılması işlemleri de özenle gerçekleştirilir.

Halı yıkama fiyatları hesaplama için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Halılarınızın cinsi, metrekaresi, kir ve leke durumu analiz edildikten sonra size halı yıkama fiyat bilgisi verilecektir. Antalya’da kaliteli halı yıkama için neden hemen aramıyorsunuz? Sizlere güven ve memnuniyet sunmaya devam ediyoruz.

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Akdeniz Halı Temizleme fabrikasında halılarınız yanı sıra yatak ve yorgan temizliği, koltuk ve kanepe temizliği gibi işlemleriniz de özenle gerçekleştirilir. Evde gerçek manada bir temizlik için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız!

Uzman Personel

Tüm Personellerimiz Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Zamanında Teslimat & Teslim Alma

Söz Verdiğimiz Saat ve Tarihte Kapınızdayız