İpek halılar, gerek görünüşleri itibariyle gerekse de boyaları, renkleri ve dokumaları itibariyle özel ve hassas halı çeşitleridir. Ayrıcalıklı, dokuması zahmetli ve en değerli halı çeşitlerinden biri olan İpek halıların temizliği de özen gerektirir. “İpek Halı nasıl temizlenir, İpek halı neyle temizlenir?” “ İpek halıdan leke nasıl çıkar?” soruları da evinde İpek dokuma halıları kullanan pek çok kişinin merak ettiği sorular arasında yer alır. İpek dokuma halının temizliğinde halı dokusunda, yapısında ve görünümünde hasar oluşmaması, bozulma görülmemesi gerekir. Yani halının orijinalliğini kaybetmemesi, değerinden bir şey eksilmemesi önceliklidir.

İpek halılar temizleme sırasında halının tozunun alınmalı ve birikmiş tüm bakterilerden arındırılmalıdır. Halı yıkama Lara şubemizde İpek halıların yıkanması işlemini özenle gerçekleştiriyoruz. Evinizde özenle dekor ettiğiniz ve hassasiyet ile kullandığınız İpek halıları yıkamadan önce tozları temizlenir. İpek halısı yıkama sırasında kullanılan suyun, seçilen şampuanın önemi oldukça fazladır. Yanlış yöntemlerle İpek halının yıkanması sırasında maalesef renklerin karışması, halının parlaklığını kaybetmesi ya da halı tüylerinin yapışması, keçeleşmesi gibi durumlar söz konusu olabilmektedir. Antalya’da halı yıkama yapan yerler arasında kullanıcılar tarafından tercih edilmemizin en önemli sebeplerinden biri de halı temizliği ve yıkaması işlemlerinin uzman ekibimiz, son teknoloji halı yıkama makineleri, profesyonel halı yıkama ürünleri ve yöntemleri ile gerçekleştiriyor olmamızdır.

Halı yıkama metrekare fiyatları ve halı yıkama fiyatları 2017 listesi için bizi aramanız yeterli! Size sadece bir telefon uzaklığındayız. Antalya’da güvenilir halı yıkama için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız! Akdeniz Halı Temizleme ile artık evde halı temizliği ve evde halı yıkama derdi son buluyor!

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Akdeniz Halı Temizleme fabrikasında halılarınız yanı sıra yatak ve yorgan temizliği, koltuk ve kanepe temizliği gibi işlemleriniz de özenle gerçekleştirilir. Evde gerçek manada bir temizlik için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız!

Uzman Personel

Tüm Personellerimiz Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Zamanında Teslimat & Teslim Alma

Söz Verdiğimiz Saat ve Tarihte Kapınızdayız