Isparta el halıları çoğunlukla yaprak, çiçek, gül gibi motiflerin kullanıldığı halılardır. Evinde el halısı kullanmak isteyen pek çok kişi tarafından da tercih edilir. Ancak Isparta El halısı temizleme işleminin uzman kişiler tarafından ve güvenilir firmalarda yapılması gerekir. “El halısı yıkanır mı?” sorusu El halısı temizliğini merak eden pek çok kişinin aklına takılan sorulardan biridir.

Akdeniz Halı Temizleme’ de Isparta el halısı yıkama işlemi yapılır. El halıları yıkama işlemine geçilmeden önce özel makineler ile halılarınız içine yerleşen biriken tozlardan, antibakteriyel kalıntılardan arındırılır. “Isparta el halısı nasıl yıkanır?” sorunuzun cevabı ise bu toz alma işleminden sonra başlar. Otomatik halı yıkama makinesinde halılarınız temizlenir. Profesyonel halı yıkama aşamalarında sırasıyla ısıtma, halı şampuanlama, halının alt ve üst düzeylerinde fırçalama, durulama işlemleri gerçekleştirilir.

El halıları yıkama ve el halıları temizleme evde yapılmaya çalışıldığında tam ve gerçek bir temizlik elde edilemez. Tam manasıyla temizliği gerçekleşmeyen bir halı evde tozuma yapar, zararlı mikroorganizmaları üzerinde barındırır ve tekrar gözle görülür biçimde kirlenir. Antalya ucuz halı yıkama yapan ve herhangi bir geçmişi bulunmayan, kullanıcılara güvence sunmayan halk arasında merdiven altı tabirinin de kullanıldığı yerler ise halılarınıza zarar verebilir.

Hangi halı nasıl yıkanır?” sorusunun cevabı gerçekten de halılarınızı uzun süre ve memnuniyetle kullanabilmeniz açısından oldukça önemlidir. Antalya’da halı yıkama fabrikaları arıyorsanız, işinizi şansa bırakmayın! Akdeniz Halı Yıkama ile tüm halılarınız özenle yıkanır ve güvenilir bir biçimde de tekrar size teslim edilir. Kaliteli halı yıkama makinelerimiz ve işinde uzman ekibimiz ile yıllarca size hizmet sunmaktan gurur duyarız.

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Akdeniz Halı Temizleme fabrikasında halılarınız yanı sıra yatak ve yorgan temizliği, koltuk ve kanepe temizliği gibi işlemleriniz de özenle gerçekleştirilir. Evde gerçek manada bir temizlik için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız!

Uzman Personel

Tüm Personellerimiz Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Zamanında Teslimat & Teslim Alma

Söz Verdiğimiz Saat ve Tarihte Kapınızdayız