Ev dekorasyonlarına şıklık ve zarafet katan eşyalardan biri de deri halılardır. Deri halıların dana, panda gibi suni post çeşitleri üretilmektedir. Evde şık görünüm sağlayan deri halıların temizliği özen gerektirir. Deri halı temizliğinde dikkat edilmesi gereken faktörler göz önünde bulundurulmazsa istenmeyen yıpranmalar, hasarlar meydana gelebilir. Eğer evinizde severek kullandığınız deri halıları uzun bir süre kullanmaya devam etmek istiyorsanız deri halı temizleme işlemini evde kulaktan dolma bilgilerle yapmaktan kaçınmalısınız.

Deri halıların yıkanması işleminde istenilen sonucu elde edebilmek için bu halıların üretiminde kullanılan derilerin türünü ve kalitesini tespit etmek gerekir. Konyaaltı’nda halı yıkama yapan firmamızda deri halı yıkanması itina ile gerçekleştirilmektedir. Deri post halı temizliği ve deri post halı yıkaması sırasında ürünleriniz zarar görmez. Çünkü halı yıkamasında kullanılan malzemeler ve makineler özel olarak seçilmiştir ve uzman bir ekip tarafından uygulanmaktadır. Deri halıların çeşitleri fazla olduğu için her deri halı için aynı halı yıkama teknikleri uygulanamaz. “Hangi halı nasıl yıkanır?” sorusunun cevabı son derece önemlidir ve Akdeniz Halı Temizleme olarak başarımızın kaynağının buradan beslendiğini söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra deri halı yıkama işleminde de özel teknikler, kaliteli ürünler ve modern teknolojiler kullanılır.

Ucuza halı yıkama yapan yerler, size kalite ve güvence sunmayan yerler halılarınıza zarar verebilir ve istediğiniz temizliği gerçekleştiremez. Böylece hem zamanınız hem de paranız boşa gider. Antalya’da kaliteli halı yıkama yapan yerler arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deri halı yıkama Antalya’da bizden sorulur. Tüm halı temizleme ve yıkama işleriniz için hizmet veriyoruz.

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Akdeniz Halı Temizleme fabrikasında halılarınız yanı sıra yatak ve yorgan temizliği, koltuk ve kanepe temizliği gibi işlemleriniz de özenle gerçekleştirilir. Evde gerçek manada bir temizlik için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız!

Uzman Personel

Tüm Personellerimiz Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Zamanında Teslimat & Teslim Alma

Söz Verdiğimiz Saat ve Tarihte Kapınızdayız