Evlere hem estetik bir görünüm hem de konforlu bir alan sağlayan samur halılar renkleri, dokumaları ve görsellikleriyle ilgi çeker. Genelde parlak bir görünüme sahip olan samur halıların temizliği yanlış yapıldığında bu parlaklığını kaybetmesi söz konusu olabilmektedir. Kaymaz tabana sahip olan samur halı temizliğinde yine yanlış yöntemler kullanıldığında halının alt tabanında dökülmeler ya da bozulmalar görülebilir. Kaymaz halı temizliği ve kaymaz halı yıkama işlemleriniz için profesyonel halı yıkama Antalya firmamızı tercih edebilirsiniz.

Samur halı nasıl yıkanır?” diye merak etmeniz gayet normaldir. Çünkü halılarınız ev dekorasyonunuzun hem en önemli tamamlayıcılarından biri hem de evinizde konforu sağlayan eşyalardan biridir. Elbette hiç kimse belli bir bütçe ayırarak satın aldığı halının hasar görmesini, kir ve leke içinde kalmasını istemez. Samur halıların yıkanmasından önce halının tüm tozları ve kıl, tüy gibi kalıntıları temizlenir. Halının tozu nasıl temizlenir? sorusunun cevabı ise son derece önemlidir. Çünkü halı temizliğinde, eğer halı tozlarından yeterince arındırılmamış ise gerçek anlamda bir temizlikten söz etmek de maalesef mümkün olmamaktadır. Yani halı tozu alma makinesi ile yapılan işlem, halı temizliğinin en önemli adımlarından birini oluşturmaktadır. Halının tozu alındıktan sonra otomatik makine ile halı yıkama işlemi gerçekleştirilir. Bu işlemi de halı sıkma-kurutma, havalandırma adımları izler. Halılarınız size teslim edilmeden önce özenli bir biçimde paketlenir ve tertemiz bir biçimde size teslim edilir.

Akdeniz halı temizleme yıkama Konyaaltı Antalya’da sizlere hizmet veriyoruz. Bize telefon numaralarımızdan ulaşabilir ve halı takip sistemimiz sayesinde halınızın hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.  Güven, kalite ve uzmanlık bir arada! Memnuniyetiniz her zaman önceliğimizdir. Halı yıkama fiyatları halıların cinsine ve metrekaresine göre belirlenir. Samur halı yıkama fiyatları için online sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Akdeniz Halı Temizleme fabrikasında halılarınız yanı sıra yatak ve yorgan temizliği, koltuk ve kanepe temizliği gibi işlemleriniz de özenle gerçekleştirilir. Evde gerçek manada bir temizlik için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız!

Uzman Personel

Tüm Personellerimiz Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Zamanında Teslimat & Teslim Alma

Söz Verdiğimiz Saat ve Tarihte Kapınızdayız