Shaggy halı çeşitleri diğer adıyla şagi halılar son dönemlerin en sık tercih edilen modern halı türlerinden biridir. Estetik görünümleri ve kullanıldıkları ortama sıcak, samimi bir atmosfer sağlamalarıyla pek çok kişi tarafından tercih edilen shaggy halı bakımı hassasiyet gerektirir. Tüylü halılar, uzun havları nedeniyle kıl, tüy, toz vb. gibi istenmeyen şeyleri içinde barındırır. Özellikle şagi halı temizliği sırasında silme işlemi yaptığınızda bu toz, tüy, saç ve kılların halı tabanına yerleşmesine neden olabilirsiniz. Bununla birlikte halınızın o görselliğe hitap eden uzun, kabarık ve yumuşak tüylerinde yatma, yapışma ya da keçeleşme görülebilir. Peki, shaggy halılar nasıl temizlenir ve şagi halı temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Şagi halı yıkamasından önce yapılması gereken işlem halı tüyleri arasına ya da halı diplerine biriken tozların ve diğer istenmeyen artıkların temizlenmesidir. Antalya’daki en iyi halı yıkama firmamız tüm halı türlerinizi olduğu gibi shaggy halı temizliği ve yıkamasını da özenle ve profesyonel bir biçimde gerçekleştirmektedir. Şagi halıların yıkanmasından sonra halılarınız tüyleri yumuşacık, parlak ve dolgun olur. Renklerin birbirine karışması, şagi halının tüyleri yapışması gibi sorunlar görülmez. Shaggy halı yıkama Antalya’da Akdeniz Halı Temizleme ’den sorulur. Halılarınız, firmamızda derinlemesine temizlendiği için uzun süre temiz, parlak ve hijyenik formunu korur. Shaggy halı bakımı için siz de düzenli olarak süpürebilirsiniz.

Şagi halı yıkama fiyatları, halı yıkama aşamaları ve çalışma koşullarımız ile ilgili detaylı bilgi için tek yapmanız gereken bizi halı yıkama Konyaaltı şubemizde ziyaret etmek, online ya da telefon ile bize ulaşmak! Şeffaf çalışma prensibimiz, uzman halı yıkamacılarımız, teknolojik ve kaliteli ürünlerimiz ile her zaman halılarınızın temizliğinde ilk tercihiniz olmaktan onur duyarız.

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Akdeniz Halı Temizleme fabrikasında halılarınız yanı sıra yatak ve yorgan temizliği, koltuk ve kanepe temizliği gibi işlemleriniz de özenle gerçekleştirilir. Evde gerçek manada bir temizlik için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız!

Uzman Personel

Tüm Personellerimiz Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Zamanında Teslimat & Teslim Alma

Söz Verdiğimiz Saat ve Tarihte Kapınızdayız