Nepal halı modelleri ve Çin halıları son derece narin, hassas yapıdaki halılardır. Nepal halı özelliklerinin ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Nepal halının üretiminde ipek kozalarından elde edilen ipek ve yün iplikler kullanılır. Nepal halılar da Çin halısı çeşitleri de yumuşacık dokuları ve eşsiz görsel tasarımlarıyla ev dekorasyonlarında beğeni ile tercih edilmektedir. Hiç şüphesiz, hangi malzemeden üretilmiş ve hangi teknik ile üretilmiş olursa olsun halılar evlerin en sık kullanılan eşyalarından biridir. İşte tam da bu nedenle sıklıkla halı tozlanması, kirlenmesi kaçınılmaz olmaktadır. Halı kirlenmesi, pek çok hanımın sıklıkla dile getirdiği şikâyetlerden biridir. Nepal halıların havları diğer halılara göre daha kısa olduğundan daha fazla toz tutar.

Nepal halı temizliği sırasında evde silme işlemi yapmak, doğru olmayan deterjanlar kullanmak renklerin birbirine karışmasına, solmasına ve Nepal halının hasar görmesine neden olabilir. Aynı şekilde Çin halısı temizliğinde de aynı sorunlarla karşılaşmak muhtemeldir. Çin halısı yıkanırken renk karışmasından çok renk solması sorunu ile karşılaşılır. Nepal halı yıkama ve Çin halısı yıkama sırasında özel şampuanların kullanılması, su ısısının doğru ayarlanması gerekir. Nepal halısı yıkamasında yanlış teknikler uygulandığında halı tüylerinde sertleşme, aşınma ya da bozulma görülebilir. “Nepal halısı nasıl yıkanır?” diye merak ediyorsanız, Nepal halıların yıkanmasında doğru tekniklerin kullanılması, uygun ve güvenilir halı temizleme ürünlerinin seçilmesi gerekir. Yine, Çin halısı temizlemede de doğru tekniklerin, uzman kişilerce uygulanması gerekir.

Nepal halı yıkama fiyatları ve Çin halısı yıkama fiyatları halının metrekaresine ve mevcut durumuna göre değerlendirildikten sonra belirlenmektedir. Halı yıkama Antalya firması olarak her türdeki halılarınızı özenle temizleyip, yıkıyoruz ve memnuniyetinizi garanti ediyoruz. Antalya en iyi halı yıkama yapan yerler arıyorsanız, bizimle karşılaştığınız için şanslısınız! Halı temizleme ve yıkama için vazgeçilmez adresiniz; Akdeniz Halı Temizleme!

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Akdeniz Halı Temizleme fabrikasında halılarınız yanı sıra yatak ve yorgan temizliği, koltuk ve kanepe temizliği gibi işlemleriniz de özenle gerçekleştirilir. Evde gerçek manada bir temizlik için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız!

Uzman Personel

Tüm Personellerimiz Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Zamanında Teslimat & Teslim Alma

Söz Verdiğimiz Saat ve Tarihte Kapınızdayız