Hint kilimleri, uzun süreli ve sık kullanıma uygun yapıda ve dayanıklı olarak üretilmiştir. Saf yün iplikten örülü ve kök boyalı bir kilimdir. Hint kiliminin en önemli özelliklerinden biri de çift taraflı kullanıma uygun olmasıdır. Güzel görünüme sahip olan Hint kilimi modelleri, zeminlerinizi süsler ve evinizde son derece hoş bir atmosfer sağlar. Peki, evinize şıklık katan Hint kilimi nasıl temizlenir? Hint kilim tasarımlarında genellikle açık renkler kullanılmıştır ve bu da halının daha kısa sürede ve daha fazla kirlenmesine neden olur. Ancak hassas ve özel bir temizlik gerektiren Hint kilimi temizliği evde yapıldığında renklerin solması, karışması gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmanız mümkün olabilmektedir.

Eğer evinizde kök boyalı kilim kullanıyorsanız, gerçekten de özenli ve son derece profesyonel bir yıkama işleminden geçirmeniz gerekir. Antalya halı yıkamacılar içerinde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen firmamız “kök boyalı kilim nasıl yıkanır?” konusunda da uzmandır. Özel şampuanlar ile Hint kilimi yıkama işleminiz yapılır ve kiliminiz derinlemesine temizlenir. Hint kilimi yıkamasında da tüm farklı halı, kilim çeşitlerinde olduğu gibi özel ürünler, profesyonel halı yıkama makineleri ve uzman halı yıkama ekibi yer alır. Hint kilimi temizleme ve yıkama artık sandığınızdan çok daha kolay! Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek!

Antalya en iyi halı yıkamayı firmamızda yaptırabilirsiniz. Ayrıca memnun kalacağınızdan ve her halı yıkama işleminizde bizi tercih edeceğinizden hiç şüphe yok! Antalya halı yıkama fiyat listesi, pek çok faktöre göre değişiklik göstermektedir. Eğer evinizde sürekli kullandığınız halıların derinden temizlenmesini ve ilk günkü formunu korumasını arzu ediyorsanız fiyattan önce güvenilirliği ve profesyonelliği ön planda bulundurmalısınız. Akdeniz Halı Yıkama, hijyen sorununuzu ortadan kaldırır ve siz de bu sayede halılarınızın üzerinde güvenle, korkmadan vakit geçirebilirsiniz.

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Akdeniz Halı Temizleme fabrikasında halılarınız yanı sıra yatak ve yorgan temizliği, koltuk ve kanepe temizliği gibi işlemleriniz de özenle gerçekleştirilir. Evde gerçek manada bir temizlik için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız!

Uzman Personel

Tüm Personellerimiz Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Zamanında Teslimat & Teslim Alma

Söz Verdiğimiz Saat ve Tarihte Kapınızdayız