Eskiden evlerde sıklıkla kullanılan kilimlerin, günümüz ev dekorasyonlarında da beğeni ile tercih edildiğini görüyoruz. Özellikle evinde otantik bir görünüm yakalamak isteyen kişiler antik kilim kullanımını tercih ediyor. Gerçekten modern ve geleneksel detayların bir arada kullanımı son derece hoş bir görselliği de beraberinde getiriyor. Sağladığı bu hoş görselliğin yanı sıra kilim modelleri son derece narin ve pahalı da olabiliyor.

Evlerde geleneksel görünüm yaratan ve eskiye bir çağrışım yapan antik kilim modelleri, halılara göre daha hassas bir yapıda üretilmektedir. Bu nedenle de antika kilim temizliğinin halı temizliğinden farklı olması gerekir. O zaman “ kilimler nasıl temizlenir?” sorusu akıllara gelmektedir. Antik kilimi yıkama için makineye attığınızda ya da silerek kilim temizliği yapmaya çalıştığınızda renkler hoş olmayan biçimde birbirine karışabilir ya da eğer varsa kilim püskülleri hasar görebilir. Kilim yıkamak özen ister ve özel ürünlerin kullanılması gerekir. Özellikle antika kilim yıkama işleriniz için firmamızı tercih edebilirsiniz. Antalya halı yıkama firmamızda “kilim nasıl yıkanır?” sorusunun cevabı sizi memnun edecek! Teslim alınan kilimlerdeki lekeler, kirler tespit edildikten sonra kullanılan iplik türü, boya çeşidi tespit edilir ve daha sonra da kilim temizliği ve yıkaması gerçekleştirilir. Evinizde severek kullandığınız Antik kilim temizliğini şansa bırakmayın ve kullanmaya devam edin!

Konyaaltı halı yıkama fabrikamız ve online sitemiz sayesinde bizlere ulaşmanız çok kolay! Antalya’da güvenilir halı yıkama yapan yerler aramaya son verebilirsiniz. Akdeniz Halı Temizleme Antalya, evlerinize gerçek temizliği sunuyor ve bunu da en son teknoloji ile ve güvenilir, uzman bir ekip ile yapıyor. Üstelik halı yıkama takip sistemimiz ve ilgili müşteri hizmetlerimiz sayesinde tüm merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz.Uzmanlık, güvenilirlik, kalite ve yüksek memnuniyet için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız!

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Akdeniz Halı Temizleme fabrikasında halılarınız yanı sıra yatak ve yorgan temizliği, koltuk ve kanepe temizliği gibi işlemleriniz de özenle gerçekleştirilir. Evde gerçek manada bir temizlik için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız!

Uzman Personel

Tüm Personellerimiz Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Zamanında Teslimat & Teslim Alma

Söz Verdiğimiz Saat ve Tarihte Kapınızdayız