Halıfleks, zemini tamamen saran duvardan duvara halı olarak da bilinen ürünlerden biridir. Genellikle evde ısı -ses yalıtımını sağlamak ve konforlu bir alan elde etmek için halıfleks kullanımı tercih edilir. Tüm zemini saran halıfleks bakımı ve halıfleks temizliği de son derece önemlidir. Üzerinde sürekli vakit geçirdiğiniz halılarınızın her an temiz olmasını istemek elbette en doğal hakkınız! Evde gerçek anlamda hijyen elde etmek için “halıfleks temizliği nasıl yapılır?” diye merak ediyor olmalısınız.

Temizliği diğer halılara göre daha fazla özen gerektiren halıfleksler daha fazla toz tutar. Eğer halıfleks temizleme işini ciddiye almazsanız, sağlığınıza zarar verebilecek durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Halıflekslerin temizliği her ne kadar zor gibi görünse de profesyonel bir halı temizlik firması ile çok kolay, zahmetsiz ve kısa sürede olabilmektedir. Halıfleksler zeminle bütünleşmiş bir halde olduğundan Akdeniz Halı Temizleme olarak yerinde halıfleks temizliği yapıyoruz. Halıfleks yıkama işleminden önce özel makineler ile halıfleksleriniz tüm toz ve kalıntılardan arındırılıyor ve gerekli işlemlerden sonra halınızı tertemiz bir biçimde kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Evde halıfleks temizliği hizmetimiz ile sizi büyük bir dertten kurtarıyoruz. Antalya halıfleks temizliği için firmamızı tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız! Düzenli aralıklarla temizlenen ve bakımı yapılan halılar evin daha hijyenik olmasını da sağlar.

Antialerjik halı yıkama ve antibakteriyel halı yıkama işlemlerini profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz. Halı yıkama Lara şubemizde hizmet vermekte olup; memnuniyet, istek, Akdeniz Halı Temizleme şikâyetlerinize her zaman öncelik veriyoruz. Antalya modern halı yıkama yapan yerler arasında olmaktan onur duyarız.

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Akdeniz Halı Temizleme fabrikasında halılarınız yanı sıra yatak ve yorgan temizliği, koltuk ve kanepe temizliği gibi işlemleriniz de özenle gerçekleştirilir. Evde gerçek manada bir temizlik için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız!

Uzman Personel

Tüm Personellerimiz Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Zamanında Teslimat & Teslim Alma

Söz Verdiğimiz Saat ve Tarihte Kapınızdayız