Battaniye 
: 200 TL
Yorgan Çift Kişilik
: 250 TL

Battaniye Ve Yorgan Yıkama

Sağlıklı ve konforlu bir uyku için rahat bir yatağa ihtiyacınız olduğu gibi temiz yorgan ve battaniyelere de ihtiyacınız vardır. Kış aylarının vazgeçilmezlerinden olan battaniye ve yorganların temizliği gerçekten de çok önemlidir. Tüm gece üzerinizde bulunan battaniye temizliği ve yorgan temizliği dikkate alınmazsa sağlık açısından birtakım sorunlar baş gösterebilir. Yorgan temizleme ve battaniye yıkama evde zor olabiliyor. Yorgan temizliğinde doğru yöntemler kullanılmadığında yorgan içerisindeki elyafın yapısında deformeler olabilmektedir. Aynı şekilde battaniye yıkama sırasında da tüylenme, keçeleşme gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Aynı şekilde evde battaniye yorgan temizliği yapmaya çalıştığınızda yorgan kurutma ve battaniye kurutma da sizin için bir sorun haline gelecektir.

Yorgan yıkama nasıl yapılır, battaniye nasıl yıkanır?” gibi soruların aklınıza gelmesi gayet doğaldır. Battaniye yorgan yıkama Antalya Konyaaltı şubemizde sizin için derinlemesine ve güvenilir bir temizlik gerçekleştiriyoruz. Sağlıklı ve kaliteli bir uyku için size zemin hazırlıyoruz. Bahara girmeden önce yorgan ve battaniye temizliğinizi ertelemeyin ve gelecek kış mis gibi kokan, tertemiz battaniye yorganlarda uyumanın keyfini çıkarın. Üstelik tek kişilik ve çift kişilik yorgan battaniye yıkama işlemleri battaniye ve yorgan yıkama makinelerimiz ile gerçekleştirilir. Yıkanmış battaniyelerin suyu sıkılır, kurutulur ve kullanıma hazır hale getirilir. Battaniye yorgan temizliği Antalya’da sorun olmaktan çıkıyor. Antalya’da yorgan yıkamacılar arasında en modern, güvenilir ve uzman çalışma prensibimiz ile her zaman memnuniyetinizi kazanmayı amaçlıyoruz. Pek çok firma yorgan yıkama ve battaniye yıkama yapsa dahi güvenilir olmayan koşulları ve ürünleri kullandıkları için ürünlerinizin zarar görme ihtimali oldukça yüksektir. Kaliteli ve sağlıklı bir uyku için, uyurken temiz bir hava için battaniyelerin ve yorganların temizliğini şansa bırakmayın!

Akdeniz Halı Temizleme ve Yıkama firması olarak özenle yıkanan battaniye ve yorganlarınız paketlenir ve sizinle iletişime geçtikten sonra teslim edilir. Battaniye yıkama fiyatları ve yorgan yıkama fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Öyleyse neden hemen Akdeniz Halı Temizleme telefon numaralarından bizi aramıyorsunuz? Sadece battaniye yorgan temizliği ile değil; pek çok farklı hizmet ile yanınızdayız!

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Akdeniz Halı Temizleme fabrikasında halılarınız yanı sıra yatak ve yorgan temizliği, koltuk ve kanepe temizliği gibi işlemleriniz de özenle gerçekleştirilir. Evde gerçek manada bir temizlik için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız!

Uzman Personel

Tüm Personellerimiz Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Zamanında Teslimat & Teslim Alma

Söz Verdiğimiz Saat ve Tarihte Kapınızdayız