Akdeniz Halı Temizleme ve Yıkama, evlerinizde sıklıkla kullandığınız halılar, yatak-yorganlar, koltuklar, sandalyeler gibi eşyaların temizliğinin yanı sıra Antalya overlok hizmeti ile de sizlere ayrıcalık sunmaktadır. Temiz eşyalara ve istediğiniz düzene sahip olmak için tek ihtiyacınız olan halı yıkama ve overlok işlemlerinizi güvenilir bir firmada yaptırmak! Uzman ekimiz, son teknoloji makinelerimiz ve kaliteli ürünlerimiz ile eşyalarınıza zarar vermeden temizliyor ve en özel yaşam alanlarınıza uygun bir hale getiriyoruz.

Overlok nedir, overlok nasıl yapılır, overlok makinesi nasıldır? gibi sorular sıklıkla merak edilen sorular arasında yer alır. Overlok işleminde kumaş kenarları kesilir ve dikilerek temiz bir görünüm elde edilmiş olur. Bu işlem genellikle sağlam olması, ilmek kaçmaması ve uzun süreli kullanıma uygun olması için halılara uygulanır. Halı overloğu ile halıların kenarları sağlamlaştırılmış olur. Halı overlok yapılmadığında kenarlarından dikiş atmaları, ilmek kaçmaları gibi olumsuz durumlarla karşı karşıya kalma riski her zaman vardır.

Antalya’da halı overloğu yapan yerler arıyorsanız, kesinlikle firmamızı tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız! Halı overlok Antalya şubemizde halılarınız türüne, rengine göre ve istediğiniz biçimde yapılır. Eskimiş halı kenarlarından bu işlem ile kurtulabileceğiniz gibi saçaklı halılarınızı saçaksız hale getirebilir ve büyük ebatlı halılarınızı istediğiniz ebatlarda küçültebilirsiniz. Böylece eskiyen, yenilemek istediğiniz halılarınızı ekonomik bir biçimde yeni halı almaya gerek duymadan yenilemiş olursunuz. Akdeniz halı yıkama overlok işlemi özenle yapılır ve sonuçtan memnun kalırsınız. Konyaaltı’nda overlok yapan firmamızda en kaliteli iplikler sık ve atmayacak bir biçimde uygulanır.

Antalya overlok fiyatları ve halı overlok fiyatları metrekare cinsinden belirlenmektedir. Halı overloğu yapan yerlerde fiyattan önce kalite ve güveni araştırmalı ve bu konuda tercih edeceğiniz firmanın size güven sağlamasına öncelik vermelisiniz. Halı overloğu Antalya’da bizden sorulur! Kalite ve güven bir arada! Memnuniyetiniz en büyük önceliğimizdir!

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Akdeniz Halı Temizleme fabrikasında halılarınız yanı sıra yatak ve yorgan temizliği, koltuk ve kanepe temizliği gibi işlemleriniz de özenle gerçekleştirilir. Evde gerçek manada bir temizlik için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız!

Uzman Personel

Tüm Personellerimiz Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Zamanında Teslimat & Teslim Alma

Söz Verdiğimiz Saat ve Tarihte Kapınızdayız