Hanımların ev düzeni ve temizliği ile ilgili en sık dile getirdikleri sorunlardan biri “kirlenen halı nasıl temizlenir, halı temizlemek için ne yapmalı?” olmaktadır. Halıların sürekli ayakaltında olduğunu, evde en sık ve en uzun süre kullanılan eşyalardan biri olduğunu göz önünde bulundurursak halı kirlenmesi son derece doğal bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Halı kirlenmemesi için her ne kadar düzenli olarak süpürmeye çalışsanız da her an temiz kalmasını sağlamak zor olacaktır.

Evlerde kullanımı tercih edilen Sezak halı temizliği de hanımlar için son derece önemlidir. Halı temizlemek için kullanılan kulaktan dolam pek çok yöntem nedeniyle halılarınız hasar görebilir ve orijinal hali bozulabilir. Peki, sezak halıların yıkanması işlemini profesyonellere emanet etmek ister misiniz? Akdeniz Halı Temizleme ve Yıkama, tüm halılarınızın olduğu gibi sezak halı temizliği ve yıkama işlemlerinizi profesyonel biçimde gerçekleştirir. Halılarınız önce aralarına birikmiş kıl, tüy, toz ve kalıntılardan arındırılır. Tüm bunlar sağlığınız açısından son derece sakıncalıdır ve halı tozu alma işlemi gerçekleştirilmediği taktide halının temizlenmesi ve gerçek bir hijyenden bahsetmek mümkün değildir. Özel makineler ile halınızın tozu alındıktan sonra profesyonel halı yıkama makineleri ile halı temizliği ve yıkama işlemine geçilir. “Halı nasıl kurur?” diye merak edebilirsiniz. Yıkanmış halılar, yüksek devirde sıkılarak suyundan tamamen arındırılarak havalandırma aşamasına geçilir. Mis gibi kokan, derinlemesine temizlenmiş halılarınız paketlenmiş ve güvenilir biçimde size teslim edilir.

Akdeniz Halı Yıkama Antalya telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Antalya’da halı yıkama firmaları arasında bize güvenebilir ve halılarınızı gönül rahatlığıyla bize emanet edebilirsiniz. Halı temizleme ve yıkama fiyatları için de online sitemizi inceleyebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz. “Halılarımı yıkatmak istiyorum” demeniz yeterli! Evinizde gerçek hijyen ve tertemiz halılar!

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Akdeniz Halı Temizleme fabrikasında halılarınız yanı sıra yatak ve yorgan temizliği, koltuk ve kanepe temizliği gibi işlemleriniz de özenle gerçekleştirilir. Evde gerçek manada bir temizlik için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız!

Uzman Personel

Tüm Personellerimiz Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Zamanında Teslimat & Teslim Alma

Söz Verdiğimiz Saat ve Tarihte Kapınızdayız