Şüphesiz son zamanların ev dekorasyonlarında sıklıkla tercih edilen ürünlerinden biri de peluş halılar! Peluş halı kullanımı gerçekten de mekanlara hoş bir sıcaklık ve estetik bir görünüm kazandırıyor. Ancak evinde peluş halı kullanan pek çok kişi için peluş halı temizliği ile ilgili pek çok soru işaretini de aklında taşıyor. “Peluş halı nasıl temizlenir, peluş halı temizliği kolay mı, peluş halı yıkanır mı? Bu sorulardan sadece birkaçı!

Yumuşacık tüyleri ile görselliğe hitap eden peluş halıların bakımı ve temizliği doğru biçimde ve doğru ürünlerle yapılmazsa maalesef halı tüylerinde dökülme, yapışma, yatma ya da keçeleşme gibi sorunlar görülebilir. Peluş halıların yıkanması, Akdeniz Halı Temizleme ile artık sorun olmaktan çıkıyor. Firmamız, Antalya’da güvenilir halı yıkamacılar arasında yer alıyor ve tüm farklı halı türleri gibi peluş halının yıkanması işlemlerini de özen ve hassasiyet ile gerçekleştiriyor. “Peluş halı temizliği nasıl yapılır?” sorusunun cevabı biz de son derece şeffaf ve nettir. Peluş halılar, uzun ve yumuşak tüylere sahip olduğu için içerisinde toz biriktirir. Halının derinlemesine temizlenebilmesi için öncelikle bu tozlardan, kalıntılardan arındırılması gerekir. Halı tozu alma işlemi için bu amaca hizmet eden makineler kullanıyoruz. Peluş halının temizliği ve tozlarından arındırılmasından sonra otomatik halı yıkama işlemi gerçekleştirilir. Durulama, kurutma hatta havalandırma işlemlerinden sonra halınızın tüyleri hala yumuşacık ve parlaktır.

2017 halı yıkama fiyatları ve Antalya halı yıkama fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ister misiniz? Öyleyse hemen telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir ve gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Halı yıkamada memnuniyetiniz güvencemiz altında!

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Akdeniz Halı Temizleme fabrikasında halılarınız yanı sıra yatak ve yorgan temizliği, koltuk ve kanepe temizliği gibi işlemleriniz de özenle gerçekleştirilir. Evde gerçek manada bir temizlik için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız!

Uzman Personel

Tüm Personellerimiz Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Zamanında Teslimat & Teslim Alma

Söz Verdiğimiz Saat ve Tarihte Kapınızdayız