Pek çok kişi sağlıklı ve konforlu kullanımı sebebiyle yün halıların kullanımını tercih eder. Yünser halıları gerçekten de yumuşacık dokuları ve avantajlı kullanımlarıyla evlerinize hissedilir bir şıklık ve konfor sunar.  Kullanımı her ne kadar konforlu ve avantajlı da olsa yün halı bakımı ve temizliği son derece hassasiyet gerektirir. Yün halının temizliği profesyonel bir biçimde yapılmalı ki halının yapısında, tüylerinde ve dokusunda bozulmalar görülmesin! Yün halı yıkamayı evde yapmamalı ve yün dokuma halıları temizleme sırasında silkeleme, silme gibi işlemlerden uzak durmalısınız. Yünser halılar, hassas bir yapıya sahiptir.

Evinizde belli bir süre kullandığınız yün halı tüylerinde tozlanma, kirlenme ya da lekelenmelere meydana gelebilir. Bu durumda en çok merak edeceğiniz sorular “yün halı yıkanır mı” ya da “yün halıdan leke nasıl çıkarılır?” sorularıdır. Biz halı yıkama Konyaaltı şubemizde yün halıları yıkama ve yün halıları temizleme, yün halı kurutma işlemlerini uzmanlıkla gerçekleştiriyoruz. Yün halının temizlenmesi için öncelikle halının birikmiş, havları arasına yerleşmiş tozlarından arındırılması gerekir. “Halı tozu nasıl temizlenir?” diye merak ediyorsanız halı toz alma makinesi kullanılır. Eğer halıdan toz alma gerçekleştirilmezse derinlemesine bir halı temizliği de gerçekleşmez. Toz alma işleminden sonra halınızın cinsine göre yıkama biçimi, şampuanlama, halı durulama ve kurutma-havalandırma işlemleri gerçekleştirilir. Akdeniz Halı Temizleme ve halı yıkama Antalya firmamızda modern halı yıkama teknikleri ve profesyonel yöntemler kullanılır. Halı temizliğinde püf noktalar ile tertemiz ve yenilenmiş halılarınız olsun!

Özenle temizlenmiş halılar evde hijyen sağlar. Temiz halılar daha yumuşak, daha parlak görünür. Siz de halılarınızın üzerinde ailenizle sağlıkla ve güvenle vakit geçirmek istiyorsanız ve Lara’da halı yıkama yapan yerler arayışındaysanız bize iletişim numaralarından ya da online olarak ulaşabilirsiniz. Halı yıkatmanın en kolay, en kaliteli ve en güvenilir adresi; Akdeniz Halı Temizleme!

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Akdeniz Halı Temizleme fabrikasında halılarınız yanı sıra yatak ve yorgan temizliği, koltuk ve kanepe temizliği gibi işlemleriniz de özenle gerçekleştirilir. Evde gerçek manada bir temizlik için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız!

Uzman Personel

Tüm Personellerimiz Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Zamanında Teslimat & Teslim Alma

Söz Verdiğimiz Saat ve Tarihte Kapınızdayız