Zarafeti yansıtan desenleri, kaliteli iplik türü ve uyum içindeki desenleri ile Bünyan el dokuma halıları Türk halıcılığının önemli temsilcilerinden biridir. El dokuma Bünyan halısının en önemli ve belirgin özelliklerinden biri genellikle açık tonlardaki birbirine uyumlu renklerin kullanılması ve kendine özgü desenleridir. Ev dekorasyonunda halı kullanıma önem veren ve evinde farklı, özgün bir görünüm yakalamak isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Tüm el dokuma halı temizliği ve el dokuma halı yıkama işlemlerinde olduğu gibi Bünyan el dokuma halı yıkamasında da dikkat edilmesi gereken pek çok faktör bulunmaktadır.

El dokuma halılarda kullanılan kök boya ya da kimyasal boya su ile temas ettiğinde çözünebilir ve bu da renklerin birbirine karışmasına, solmasına ve halının orijinalliğini yitirmesine yol açar. El dokuması halı yıkamada ve halı temizliğinde bu gibi durumlar kullanıcıların kesinlikle karşılaşmak istemediği durumlardır. Halı yıkayan firmalar, size bu garantiyi veriyor olmalıdır. Biz Akdeniz Halı Temizleme olarak tüm farklı halı türlerinde olduğu gibi Bünyan halı yıkama işlerinizi de hassasiyet, özen ve uzmanlıkla gerçekleştiriyoruz. “Bünyan halısı nasıl yıkanır?” diye merak edebilirsiniz. Öncelikle Bünyan el dokuma halı temizliğini adını bilinmeyen, uzman kişilerle çalışmayan, modern teknolojiyi kullanmayan halı yıkamacılara emanet etmeyin! Aynı şekilde yıllarca sakladığınız ve nadir eşyalardan biri olan el dokuması halılarınızı silkeleyerek, silerek evde de temizlemeye çalışmayınız. Her iki durumda da halınız tam temizlenmeyeceği, kirlerden, tozlardan tam olarak arınmayacağı gibi hasar da görebilir.

Konyaaltı’nda halı yıkayan yerler arasında en modern, en yenilikçi, en güvenilir firmalardan birisiyiz. İşimizi ciddiye alıyor ve memnuniyetinizi garanti ediyoruz. Eğer Bünyan el dokuma halı yıkama fiyatları ve halı yıkama fiyat listesi hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız bize ulaşmak çok kolay! Telefon numaralarımızdan hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Akdeniz Halı Temizleme fabrikasında halılarınız yanı sıra yatak ve yorgan temizliği, koltuk ve kanepe temizliği gibi işlemleriniz de özenle gerçekleştirilir. Evde gerçek manada bir temizlik için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız!

Uzman Personel

Tüm Personellerimiz Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Zamanında Teslimat & Teslim Alma

Söz Verdiğimiz Saat ve Tarihte Kapınızdayız