Hereke halıları, ve Ladik el dokuma halısı modelleri geleneksel desenlerle dizayn edilmiş el dokuma halısı çeşitlerindendir. Renklerini uzun süre korumasıyla, ince dokusu ve sağlam yapısı ile yıllarca kullanılacak olan halıların bakımı son derece özen ister. Evinde bu halıları kullanan ve uzun yıllar boyu da kullanmak isteyen kişiler “Hereke halısı nasıl temizlenir?” ya da “ “el halısı yıkanır mı?” diye merak ederler. Öncelikle belirtmek gerekir ki evde halı temizleme ile istediğiniz hijyeni elde edemeyeceğiniz gibi yanlış halı temizleme ürünleri ile yanlış halı temizleme yöntemleri kullandığınızda çok sevdiğiniz halılarınızın zarar görmesine de yol açabilirsiniz.

Halı yıkama Lara şubemizde halılarınız derinlemesine temizlenir ve halınızın yapısına, türüne uygun ürünler kullanılır. Halı temizleme yaparken yıkama işlemine geçmeden önce halılar tozdan ve havları arasına birikmiş zararlı mikroorganizmalardan, bakterilerden arındırılır. Halı toz alma makinesi ile gerçekleştirilen halıdan toz alma işlemi son derece önemlidir. Çünkü tozlarından tam olarak arındırılmamış bir halının temizlenmesi, antibakteriyel ve antialerjik hale gelmesi mümkün değildir. Halılar içine birikmiş, yer etmiş tozlardan temizlendikten sonra otomatik halı yıkama makineleri ya da yarı otomatik halı yıkama makinesi ile yıkanır. Ardından halı durulama, halı kurutma ve halı havalandırma işlemleri tamamlanır. Halı yıkama firması Antalya şubesi olarak halılarınıza gereken itinayı gösterdiğimizden şüpheniz olmasın!

Ladik el halısı yıkama fiyatları ve Hereke Halısı yıkama fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve bizi daha yakından tanımak ister misiniz? Öyleyse hemen telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilir ya da online halı yıkama sitemizi inceleyerek bilgi edinebilirsiniz. Halıların temizliği, artık sizi endişelendirmesin! Halılarınız temiz, içiniz rahat olsun!

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Akdeniz Halı Temizleme fabrikasında halılarınız yanı sıra yatak ve yorgan temizliği, koltuk ve kanepe temizliği gibi işlemleriniz de özenle gerçekleştirilir. Evde gerçek manada bir temizlik için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız!

Uzman Personel

Tüm Personellerimiz Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Zamanında Teslimat & Teslim Alma

Söz Verdiğimiz Saat ve Tarihte Kapınızdayız