Tebriz halısı, İran halısı olarak da bilinir ve özel dokuması ile ihtişamlı, görselliğe hitap eden desenleri ile tercih edilir. Son derece özel olan İran Tebriz halıları, kullanıldığı ortama klasik şık bir görünüm sağlar. Özellikle klasik ve geleneksel detayları bir arada kullanmak isteyenler tarafından tercih edilir. Eğer siz de evinizde Tebriz halıları gibi nadir halı modellerini kullanıyorsanız halı bakımı ve temizliği konusunda dikkatli davranmanız, özen göstermeniz gerekir. Antalya Konyaaltı halı yıkama yerleri arasında güvenilir, modern, yenilikçi ve kaliteli bir firma olarak Tebriz halı yıkama işlerinizi eksiksiz bir biçimde hallediyoruz. Evde eski yöntemlerle kendinizi yormanıza ve zaman harcamanıza gerek yok!

Özel dokumasıyla ve ilmek yapısıyla ön plana çıkan Tebriz halısı yıkama için profesyonel halı yıkamacıları tercih etmelisiniz. Evde halı yıkamak ya da evde halı temizlemek size istediğiniz hijyeni vermez ve derinden temizlenmeyen, tozlarından arındırılmayan halılar ise evinizde sağlık koşullarını elverişsiz hale getirir. Antibakteriyel halı yıkama ve antialerjik halı yıkama aşamalarımızdan geçen halılar derinlemesine temizlenmiş olur. Tebriz halı temizliğinde de ürünün yapısına uygun şampuanlar kullanılır ve uygun kurutma ve havalandırma işlemlerinden geçirilir. Halı yıkamada kullanılan deterjanlar hakkında hiç endişeniz olmasın! Çünkü özel halı yıkama ürünlerimiz sayesinde halılarınız renklerini, parlaklığını ve yumuşaklığını korur.

Antalya halı yıkama fiyat listesini sitemizde bulabileceğiniz gibi Akdeniz Halı Temizleme telefon numaralarından da bizi arayabilirsiniz. Tebriz halı yıkama fiyatları da tüm halı türlerinde olduğu gibi halının metrekaresine ve durumuna göre farklılaşır. Halı yıkamada son teknoloji ile memnuniyetinizi garanti ediyoruz. Ucuz fiyatlarla ve usulüne uygun olmayan biçimde Antalya’da halı yıkama yapan yerlere güvenmemenizi tavsiye ediyoruz. Halılarınızın lekeleriyle, kirlerinden arınmamış ve en önemlisi de solmuş, hasar görmüş olarak evinize geri gelmesini istemezsiniz değil mi?

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Akdeniz Halı Temizleme fabrikasında halılarınız yanı sıra yatak ve yorgan temizliği, koltuk ve kanepe temizliği gibi işlemleriniz de özenle gerçekleştirilir. Evde gerçek manada bir temizlik için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız!

Uzman Personel

Tüm Personellerimiz Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Zamanında Teslimat & Teslim Alma

Söz Verdiğimiz Saat ve Tarihte Kapınızdayız